چهارشنبه, 01 فروردين 1397
Qiet

 

 

 

امضای تفاهم نامه همکاری میان صندوق حمایت از پژوهشگران و دانشگاه (درج در سایت وزارت علوم )

با دعوت دفتر ارتباط با صنعت و حوزه معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی قوچان ؛ دکتر ضرغام  رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور به اتفاق هیات همراه با اعضای هیات علمی دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

 

sandoogh

 

در این مراسم که با حضور اعضای هیات علمی در محل اتاق جلسات دانشگاه برگزار شد دکتر عبدالحسین صدرنیا معاون اداری و مالی و عضو هیات علمی گروه مهندسی صنایع دانشگاه به نمایندگی از اعضای هیات رئیسه ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و حاضرین در جلسه به اختصار به معرفی دانشگاه پرداخت. در ادامه دکتر حسن کریمی از پژوهشگران جوان مطرح نانو در سطح کشور و جهان  گزارشی از توسعه زیر ساختهای آزمایشگاهی انجام شده در سالیان اخیر و روند رو به رشد فعالیتهای پژوهشی اعضای هیات علمی ارائه نمود .

 

 DSC0103

 

 دکتر ضرغام در صحبتهای خود مسئولیت اصلی صندوق را حمایت از پژوهشگران و فناوران در زمینه تولید علم و فناوری در کشور برشمرد و عنوان داشت متاسفانه میزان حمایت های مالی از بنیاد های علمی کشور در مقایسه با سایر هزینه ها در سطح مناسبی قرار ندارد که البته در اغلب کشور های جهان به همین گونه است. رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور با بیان اینکه آموزش و پژوهش از هم تاثیر می پذیرند رسیدن به رشد و شکوفائی ملی را منوط به انجام آموزشهای آکادمیک و دانشگاهی همسو با نیازهای جامعه برشمرد.

وی انعقاد قرارداد با بنیادهای علمی سایر کشورهای جهان در راستای همکاری های بین المللی و حمایت ویژه از تحقیقات میان رشته ای را به عنوان سیاست های جدید این صندوق برشمرد و افزود به منظور ایجاد هکاری های مشترک با دانشگاه صنعتی قوچان رزومه اعضای هیات علمی این دانشگاه به بانک رزومه هیات علمی صندوق اضافه خواهد شد.

در پایان این نشست تفاهم نامه ای میان صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور و دانشگاه صنعتی قوچان به امضای طرفین رسید.

 

 DSC0110

خبرنامه :

با پیوستن به خبرنامه اطمینان حاصل نمایید که خبر های جدید دانشگاه را از دست نمی دهید.

راه های تماس با ما :

 

     آدرس : خراسان رضوی - قوچان - کیلومتر ۵ جاده قوچان مشهد

    کد پستی : 67335-94771

     تلفن : شماره داخلی+ 05147017

    فکس :  47343001-051

    ایمیل : info@qiet.ac.ir