دوشنبه, 26 آذر 1397
Qiet

 

 

 

متن پیام تبریک دکتر علی اصغر بهشتی ریاست محترم دانشگاه صنعتی قوچان ، به مناسبت آغاز سی و نهمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی

 

دکتر علی اصغر بهشتی ریاست محترم دانشگاه صنعتی قوچان ، در پیامی آغاز سی و نهمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی را تبریک گفتند .

 

فجر

 

متن این پیام به این شرح است :

انقلاب ما انفجار نور بود - امام خمینی (ره)

انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.

ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور راهبری های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.

دوازدهمین روز بهمن هر سال، شوق‌انگیزترین صفحه کتاب انقلاب، یعنی روز ورود زعیـم آگاه، حضرت امام‌ خمینی(ره) به ایران ورق می خورد .انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد.

ملت ما پس از انقلاب توانست با تکیه بر جوانان غیور و تربیت دانشمندان برجسته ، متعهد و متخصص در بسیاری از عرصه های بزرگ علمی و پژوهشی در سطح ملی و بین المللی افتخار آفرینی کند و نام مقدس جمهوری اسلامی ایران در بسیاری از این عرصه ها در میان کشورهای پیشرفته و مدرن جهان قرار گرفت.

این ایام عزیز و فرخنده، فرصتی است بس غنیمت که بدانیم مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است.

اینجانب ایام الله دهه مبارک فجر را به محضر مقام معظم رهبری ( مد ظله ) ، هموطنان گرانقدر و بویژه دانشگاهیان معزز تبریک و تهنیت عرض نموده و از پیشگاه حضرت احدیت سعادتمندی و توفیقات روزافزون این عزیزان را در خدمتگزاری به این ملت شریف و غیور خواستارم.

 امیدوارم حضور گرانسنگ جامعه دانشگاهیان و علی الخصوص همکاران محترم و دانشجویان عزیز دانشگاه صنعتی قوچان، همگام با سایر آحاد ملت شریف ایران در سطح استان و کشور در ویژه برنامه ها و جشن های سی و نهمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی ؛ خاصتاً راهپیمایی ۲۲بهمن ، موجب سربلندی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و یاس و ناامیدی دشمنان نظام و انقلاب گردد.

 

علی اصغر بهشتی
رئیس دانشگاه صنعتی قوچان
 96/11/12

خبرنامه :

با پیوستن به خبرنامه اطمینان حاصل نمایید که خبر های جدید دانشگاه را از دست نمی دهید.

راه های تماس با ما :

 

     آدرس : خراسان رضوی - قوچان - کیلومتر ۵ جاده قوچان مشهد

    کد پستی : 67335-94771

     تلفن : شماره داخلی+ 05147017

    فکس :  47343001-051

    ایمیل : info{at}qiet.ac.ir