جمعه, 02 فروردين 1398
Qiet

 

 

 

رئیس دانشگاه صنعتی قوچان: چشم انداز دانشگاه صنعتی برتر شرق کشور در آینده ی نزدیک محقق خواهد شد.

photo 2018 10 16 10 21 09

رئیس دانشگاه صنعتی قوچان اعلام داشتند : یکی از برنامه‌های ما در آینده تبدیل دانشگاه صنعتی قوچان به دانشگاه‌ صنعتی برتر شرق کشور است.

به گزارش روابط عمومی؛ دکتر علی اصغر بهشتی در مراسم توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه صنعتی قوچان بیان داشتند : قبولی شما دانشجویان گرامی را در دانشگاه صنعتی قوچان تبریک عرض می‌کنم.

ایشان افزودند : بعد از چهار سال که از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شوید قطعاً نسبت به امروز خوشحال‌تر خواهید بود زیرا در دانشگاهی تحصیل می‌کنید که هر روز در حال طی کردن روند رو به رشدی است. روند پیشرفت دانشگاه صنعتی قوچان تاکنون نسبت به دیگر دانشگاه‌های سطح منطقه خاص و ویژه بوده است 
.

رئیس دانشگاه صنعتی قوچان اظهار داشتند : در سال‌های گذشته اسم دانشگاه صنعتی قوچان محدود به خود شهر قوچان هم نبوده اما اکنون نه تنها در شهر قوچان و استان خراسان بلکه در کل کشور جزو دانشگاه‌های شناخته شده است. اکنون به جرات می توان گفت در خراسان رضوی به غیر از دانشگاه حکیم سبزواری، برترین دانشگاه بعد از فردوسی، دانشگاه صنعتی قوچان است.

دکتر بهشتی خاطرنشان کردند: در حال حاضر این دانشگاه دارای 78 عضو هیئت علمی است و حدود 3 هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. طبق آخرین رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان اسلام که براساس پنج شاخص این رتبه‌بندی انجام می‌شودو شاخص‌ها شامل بخش‌های آموزشی، زیرساخت‌ها، توانمندی اساتید و بخش‌های پژوهشی است ، رتبه دانشگاه صنعتی قوچان بلافاصله بعد از دانشگاه صنعتی شاهرود بوده است و این یعنی حتی رتبه ی ما بالاتر از دانشگاه‌های باسابقه ای نظیر صنعتی قم، شیراز و همچین بیرجند است.

ایشان ادامه دادند : براساس رتبه‌بندی ISC(پايگاه استنادي علوم جهان اسلام ) در میان دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی ایران ، دانشگاه صنعتی قوچان دارای رتبه 14 بین دانشگاه‌های صنعتی کشور است. یکی از برنامه‌های دانشگاه صنعتی قوچان برای آینده تبدیل شدن به یکی از دانشگاه‌های مطرح صنعتی کشور است و قطعا این برنامه تحقق پیدا خواهد کرد و ما تبدیل به یکی از دانشگاه‌های برتر صنعتی شرق کشور خواهیم شد .

رئیس دانشگاه صنعتی قوچان عنوان داشتند : همیشه پیشنهاد بنده به دانشجویان این بوده است که اگر شما قصد ادامه تحصیل دارید برای دانشگاه‌های مطرح کشور برنامه‌ریزی کنید و پتانسیل اساتید در این دانشگاه به اندازه‌ای است بالاست که می‌توانید به خوبی از ظرفیت آن‌ها برای تحقق اهدافتان استفاده کنید. حتی در گذشته در شرایطی که دانشگاه امکانات کمتری نسبت به حال داشته است دانشجویان فارغ التحصیل ما در دانشگاه‌های مطرح کشور از جمله دانشگاه شریف، امیر کبیر و... در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی پذیرفته شده اند .

دکتر بهشتی اظهار داشتند : هر انسان می‌تواند در طی چهار سال مهارت‌های بسیاری کسب کرده و به پیشرفت‌های فراوانی دست یابد، پس باید از این چهار سال به خوبی استفاده کنید و اگر نتوانید از این بازه زمانی استفاده مفیدی کنید به نوعی وقت و عمر گرانمایه خود را هدر داده اید .ایشان در پایان خاطر نشان کردند : تمام تلاش ما در راستای بهبود شرایط و امکانات برای دانشجویان است تا آن‌ها بتوانند با خدمات بهتری درس بخوانند. ما و دانشجویان هر دو در یک سمت میز هستیم و هدف دانشگاه ایجاد شرایط مناسب به نفع دانشجویان است. دانشجو در جامعه جایگاه ویژه‌ای دارد و این جایگاه زمانی ایجاد می‌شود که دانشجو خود را باور داشته باشد 
.

تنظیم خبر : م.شهیدی

رئیس دانشگاه صنعتی قوچان:

تحقق چشم انداز دانشگاه صنعتی برتر شرق کشور در آینده ی نزدیک

رئیس دانشگاه صنعتی قوچان گفت: یکی از برنامه‌های ما در آینده تبدیل دانشگاه صنعتی قوچان به دانشگاه‌ صنعتی برتر شرق کشور است.

به گزارش روابط عمومی؛ دکتر علی اصغر بهشتی در مراسم توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه صنعتی قوچان بیان داشتند : قبولی شما دانشجویان گرامی را در دانشگاه صنعتی قوچان تبریک عرض می‌کنم.

ایشان افزودند : بعد از چهار سال که از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شوید قطعا نسبت به امروز خوشحال‌تر و موفق‌تر خواهید بود زیرا در دانشگاهی تحصیل می‌کنید که هر روز در حال طی کردن روند رو به رشدی است. روند پیشرفت دانشگاه صنعتی قوچان تاکنون نسبت به دیگر دانشگاه‌های سطح منطقه خاص ویژه بوده است.

رئیس دانشگاه صنعتی قوچان اظهار داشتند : در سال‌های گذشته اسم دانشگاه صنعتی قوچان محدود به خود شهر قوچان هم نبوده اما اکنون نه تنها در شهر قوچان و استان خراسان بلکه در کل کشور جزو دانشگاه‌های شناخته شده است. اکنون به جرات می توان گفت در خراسان رضوی به غیر از دانشگاه حکیم سبزواری، برترین دانشگاه بعد از فردوسی، دانشگاه صنعتی قوچان است.

دکتر بهشتی خاطرنشان کردند: در حال حاضر این دانشگاه دارای 78 عضو هیئت علمی است و حدود 3 هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. طبق آخرین رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان اسلام که براساس پنج شاخص این رتبه‌بندی انجام می‌شود. شاخص‌ها شامل بخش‌های آموزشی، زیرساخت‌ها، توان‌مندی اساتید و بخش‌های پژوهشی است و رتبه دانشگاه صنعتی قوچان بلافاصله بعد از دانشگاه صنعتی شاهرود بوده یعنی حتی رتبه‌ای بالاتر از دانشگاه‌های صنعتی قم، شیراز و همچین بیرجند است.

ایشان ادامه دادند : براساس رتبه‌بندی ISC (رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی ایران)، دانشگاه صنعتی قوچان دارای رتبه 14 بین دانشگاه‌های صنعتی کشور است. یکی از برنامه‌های دانشگاه صنعتی قوچان برای آینده تبدیل شدن به یکی از دانشگاه‌های مطرح صنعتی کشور است و قطعا این برنامه تحقق پیدا خواهد کرد و ما تبدیل به یکی از دانشگاه‌های برتر صنعتی شرق کشور خواهیم شد.

رئیس دانشگاه صنعتی قوچان عنوان داشتند : همیشه پیشنهاد بنده به دانشجویان این بوده است که اگر شما قصد ادامه تحصیل دارید برای دانشگاه‌های مطرح کشور برنامه‌ریزی کنید و پتانسیل اساتید در این دانشگاه به اندازه‌ای است بالاست که می‌توانید به خوبی از ظرفیت آن‌ها برای تحقق اهدافتان استفاده کنید. و حتی در گذشته در شرایطی که دانشگاه امکانات کمتری نسبت به حال داشته است دانشجویان فارغ التحصیل ما در دانشگاه‌های مطرح کشور از جمله دانشگاه شریف، امیر کبیر و... در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی پذیرفته شده اند.

دکتر بهشتی اظهار داشتند : هر انسان معمولی می‌تواند در طی چهار سال مهارت‌های بسیاری کسب کرده و به پیشرفت‌های فراوانی دست یابد، پس باید از این چهار سال به خوبی استفاده کنید و اگر نتوانید از این بازه زمانی استفاده مفیدی کنید به نوعی وقت و عمر گرانمایه خود را هدر داده اید.

ایشان در پایان خاطر نشان کردند : تمام تلاش ما در راستای بهبود شرایط و امکانات برای دانشجویان است تا آن‌ها بتوانند با خدمات بهتری درس بخوانند. ما و دانشجویان هر دو در یک سمت میز هستیم و هدف دانشگاه ایجاد شرایط مناسب به نفع دانشجویان است. دانشجو در جامعه جایگاه ویژه‌ای دارد و این جایگاه زمانی ایجاد می‌شود که دانشجو خود را باور داشته باشد.

خبرنامه :

با پیوستن به خبرنامه اطمینان حاصل نمایید که خبر های جدید دانشگاه را از دست نمی دهید.

راه های تماس با ما :

 

     آدرس : خراسان رضوی - قوچان - کیلومتر ۵ جاده قوچان مشهد

    کد پستی : 67335-94771

     تلفن : شماره داخلی+ 05147017

    فکس :  47343001-051

    ایمیل : info{at}qiet.ac.ir