دوشنبه, 07 بهمن 1398
Qiet

 

 

 

کارنامه سلامت جسم و روان

به اطلاع دانشجویان جدیدالورود دانشگاه صنعتی قوچان می‌رساند، طرح پایش سلامت روان دانشجویان روزانه و نوبت دوم (شبانه) در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد  ورودی جدید  سال تحصیلی 98-1399 در دانشگاه برگزار می‌گردد.

با توجه به اینکه اجرای کارنامه سلامت روان و جسم دانشجویان به روش اینترنتی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی از تاریخ 10 شهریور تا پایان مهرماه جاری  و برای مقطع کاردانی و کارشناسی از تاریخ 6 مهر تا نیمه آبان ماه پیش‌بینی‌شده است، دانشجویان محترم می‌توانند با مراجعه به لینک زیر در سامانه کارنامه سلامت روان و جسم دانشجویان ورودی جدید ثبت‌نام کنند

https://portal.saorg.ir/mentalhealth

https://portal.saorg.ir/physicalhealth

برگزاری دومین جشنواره فرهنگی و هنری امید و انقلاب

برگزاری دومین جشنواره فرهنگی و هنری امید و انقلاب

 

jashnvareh omid telegram

پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

به استحضار می رساند دانشگاه یاسوج در نظر دارد بر اساس آیین نامه های موجود جهت پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز و استعداد های درخشان در سال تحصیلی 1400-1399 اقدام به پذیرش داوطلبان نماید.

در ضمن اطلاعیه های کامل در مورد زمان ثبت نام و چگونگی ارسال مدارک در وبگاه دانشگاه یاسوج به آدرس www.yu.ac.irاز ابتدای اردیبهشت 1399 در دسترس خواهد بود.

اطلاعیه مهم در خصوص سالن های مطالعه دانشگاه و سرویس رفت و برگشت در زمان ایام امتحانات

قابل توجه دانشجویان محترم:

به اطلاع شما بزرگواران می رساند‌‌، سالن های مطالعه دانشگاه در ایام امتحانات در روزهای پنج شنبه و جمعه از ساعت ۸ الی ۱۹:۳۰ باز می باشد.

شایان ذکر است در روزهای جمعه سرویس رفت ساعت ۸ از محل فلکه شهرداری و دانشگاه آزاد تا دانشگاه صنعتی قوچان و سرویس برگشت ساعت ۷ بعد از ظهر از درب دانشگاه تا خوابگاه دانشگاه آزاد و فلکه شهرداری مهیا می باشد.

با توجه به همکاری معاونت محترم اداری و مالی دانشگاه بوفه دانشگاه در روزهای پنج شنبه و جمعه باز است.

سرویس رفت و برگشت در روز جمعه رایگان است و در روزهای پنچ شنبه و جمعه پذیرایی چای و بیسکوئیت از سالن های مطالعه نیز انجام می شود.

کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه

 

9ecd376e5371efaef9aad9bc9143aed8 XL

اطلاعیه مهم شهریه

به اطلاع می رساند با عنایت به اینکه برابر مقررات دانشگاه، دانشجویان شهریه پرداز بایستی در زمان ثبت نام وانتخاب واحد حداقل50 درصد شهریه و مابقی آن راتا قبل از شروع امتحانات تسویه حساب نمایند لذا،به منظور عدم مواجه با مشکل در زمان امتحانات پایان ترم،توصیه می شود از به تعویق انداختن پرداخت بدهی شهریه تا زمان امتحانات خودداری وحتی الامکان تا قبل از شروع امتحانات پایان ترم نسبت به پرداخت بدهی شهریه اقدام نمایند

ثبت نام ازدواج دانشجویی

ازدواج دانشجویی 1398

مسابقه عکاسی شب یلدا برگزار می شود

ماسبقاه عکاسی یلدا

خبرنامه :

با پیوستن به خبرنامه اطمینان حاصل نمایید که خبر های جدید دانشگاه را از دست نمی دهید.

راه های تماس با ما :

     آدرس : خراسان رضوی - قوچان - کیلومتر ۵ جاده قوچان مشهد     کد پستی : 67335-94771

          تلفن : شماره داخلی+ 05147017    فکس :  47343001-051     ایمیل : info{at}qiet.ac.ir