یکشنبه, 24 آذر 1398
Qiet

 

 

 

مدارک مورد نیاز جهت پذیرش نهایی

 

 

مدارک مورد نیاز ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد(تکمیل ظرفیت)

پذيرفته شدگان محترم موظف هستند پس از ثبت نام الكترونيكي جهت تحويل اصل مدارك در روزهای مشخص شده برنامه زمان بندی در ساعات اداری به دانشگاه صنعتی قوچان مراجعه نمايند.


مدارك مورد نياز جهت تحويل حضوري

 1.    با عرض سلام ،تبریک و خوش آمدگویی به تمامی پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398 در دانشگاه صنعتی قوچان ، بدین وسیله زمان های ثبت نام الکترونیکی و حضوری به شرح ذیل جهت اقدام به موقع اعلام می گردد. لازم به ذکر است با توجه به اینکه شروع تحصیل پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت از بهمن ماه 1398 می باشد زمان ثبت نام بهمن ماه تعیین گردیده است.

         زمان ثبت نام الکترونیکی  و حضوری:  تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 18/10/1398

  مدارك مورد نياز جهت تحويل در هنگام ثبت نام حضوري

  1- گواهي رتبه اولي صادر شده توسط معاونت آموزش دانشگاه و يا موسسه آموزش عالي محل تحصيل دوره كارشناسي (منحصراً مربوط به پذيرفته شدگان با استفاده از سهميه رتبه اول)

  2-سه قطعه عكس تمام رخ 4*3 تهيه شده در سال جاري با رعايت شئونات اسلامي (پشت نويسی شده)

  3-فتوكپي شناسنامه (کلیه صفحات ،یکسری)

  4-فتوکپی كارت ملي پشت و رو

  5- فتوکپی كارت پايان خدمت/معافيت/برگ اعزام به خدمت مهلت دار(ویژه آقایان)

  6-تكميل فرم ميانگين معدل مخصوص دانشجويان سال آخر (صفحه 258در دفترچه  انتخاب رشته سازمان سنجش)

  7-تكميل فرم مشخصات فردي پذيرفته شده در سامانه ثبت نام الكترونيكي(پس از رؤيت و تكميل چاپ امضاء و در هنگام ثبت نام حضوري تحويل شود.)

  8- اصل فرم دفترچه سازمان سنجش آموزش كشور سال 1398 و يا ارائه نامه اي مبني بر فارغ التحصيلي طبق فرمت سازمان حداكثر تا تاريخ 31/06/1398 یا 30/11/1398 در مقطع كارشناسي از محل تحصيل با ذكر معدل خواسته شده.

  9-اصل گواهي موقت يا اصل مدرك فارغ التحصيلي معتبر براي پذيرفته شدگاني كه گواهي موقت يا دانشنامه دريافت كرده اند. فارغ التحصيلان قطعي غير مشمول با تاريخ فارغ التحصيلي حداکثر تا پایان بهمن ماه 1398

  تبصره: برای پذیرفته شدگان فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته ارائه و تحویل اصل یا گواهی موقت مقطع کاردانی نیز الزامی می باشد.
  10- در صورت آماده نبودن مدرک کارشناسی ارائه نامه معتبر از دانشگاه با ذکر تاریخ و معدل فارغ التحصیلی الزامی می باشد.

  11- تكميل فرم تعهدنامه آموزش رايگان و تعهدنامه وزارتي )براي دوره هاي روزانه(پس از رؤيت و تكميل چاپ امضاء و در هنگام مراجعه حضوري تحويل شود).

  12-موافقت نامه رسمي از سازمان محل خدمت، مربوط به شاغلين در مؤسسات و دواير دولتي( آموزش و پرورش- قوه قضائيه – نيروهاي مسلح)

  13  - تكميل فرم تعهدنامه ويژه دانشجويان روزانه، و نوبت دوم(شبانه) (پس از رؤيت و تكميل چاپ امضاء و در هنگام ثبت نام حضوري تحويل شود).

*يادآوري مهم: دانشجوي گرامي با توجه به اينكه اداره آموزش از تحويل هر گونه مدرك به دانشجو در طي مدت تحصيل معذور است لذا توصيه مي گردد دو نسخه كپي و فايل الكترونيكي مدارك اسكن شده را جهت نياز در موارد ضرورت همراه خود داشته باشيد.

 

 1. مدارک مورد نیاز جهت پذیرش نهایی پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی

 

 1. الف: مدارک لازم برای اسکن ، بارگذاری و تحویل حضوری

مدارک ذیل قبل از زمان ثبت نام الکترونیکی توسط پذیرفته شده اسکن و فایل مربوطه در مرحله ارسال مدارک در ثبت نام الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرد.

**.هريك از پذيرفته‌شدگان (با اعمال نمره و سوابق تحصيلي و يا منحصراً سوابق تحصيلي ) مي‌بايست بر حسب مورد، مدارك لازم را براي ثبت‌نام در موسسه آموزش عالي قبولي تهيه و تحويل نمايد
1*اصل مدرك يا گواهي موقت پايان دوره پيش دانشگاهي(دارای مهر وامضاء مدير مرکز پیش دانشگاهی)
2* اصل ‌مدرك ‌‌يا گواهي موقت ‌‌ديپلم ‌‌متوسطه‌‌نظام ‌جديد(دارای مهر وامضاء مدير دبيرستان)
3* اصل كارنامه تحصيلي ديپلم متوسطه نظام جديد (رياضي‌ فيزيك، علوم‌تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي) (دارای مهر وامضاء مدير دبيرستان)
4* اصل كارنامه تحصيلي پیش دانشگاهی(رياضي‌ فيزيك، علوم‌تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي) (دارای مهر وامضاء مدير مرکز پیش دانشگاهی)
5* كارمندان دولت اصل‌حكم‌مرخصي‌سالانه‌ياموافقت‌رسمي‌وبدون‌قيدوشرط (دارای مهر و امضاء سازمان متبوع )
6* اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات
7* اصل كارت ملي و تصویر پشت و رو
8* عكس‌تمام ‌رخ ‌4×3 تهيه‌شده‌درسالجاري 4 قطعه پشت نویسی شده
9* كليه‌پذيرفته‌شدگان(برادران) مدرك‌ ‌وضعيت ‌نظام ‌وظيفه با توجه ‌به ‌يكي از بند‌هاي مندرج در صفحه 36 دفترچه راهنماي ثبت‌نام و شركت در آزمون (دفترچه شماره يك) یا (تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت )

توضيح1: در صورتي كه پذيرفته‌شدگان در زمان ثبت‌نام موفق به ارائه گواهي پيش دانشگاهي نگردند قبولي آنان لغو ميگردد.

توضيح2  : با توجه به بخشنامه 221446/460 مورخ 18/10/91 رياست ‌محترم‌ مركز سنجش آموزش ‌و پرورش، كليه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست به همراه تصويرگواهي پيش‌دانشگاهي خود به دفاترپستي محل سكونت خود مراجعه و درخواست تاييديه‌ي تحصيلي (ارزش تحصيلي ) از اداره آموزش‌و پرورش محل تحصيل خود را نمايند و رسيد پستي را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارايه نمايند. كليه پذيرفته شدگان حتما نام رشته و دانشكده محل تحصيل خود را بر روي پاكت ارسال تاييديه تحصيلي درج نمايند.

توضيح3 : دانشجويان‌ اخراجي‌ آموزشي‌ موضوع‌ ماده‌ 29 آيين‌نامه‌ آموزشي‌ و همچنين‌ دانشجويان‌ دوره‌ كارشناسي‌ كه‌ مدرك‌ معادل‌ كارداني‌ ( اعم از كارداني ‌عمومي‌) را اخذ نموده‌اند نيز مانند مقررات‌ مربوط به‌ دانشجويان‌ انصرافي‌ پس‌ از تسويه‌ حساب‌كامل‌ با مؤسسه‌ ذيربط و همچنين‌ اداره‌ كل ‌امور دانشجويان‌ داخل‌ و صندوق‌ رفاه‌ دانشجويان‌ وزارت‌ ذيربط و در صورت‌ نداشتن‌ مشكل‌ نظام‌ وظيفه‌ (براي‌ برادران‌) حق‌ ثبت‌نام‌ در رشته قبولي اعلام شده را دارا مي‌باشند و منحصراً مي‌توانند در رشته‌اي‌ غير از رشته‌ قبلي‌ خود پذيرفته‌ شوند. بديهي‌ است‌ اين دسته‌ از داوطلبان‌ مي‌توانند كليه‌ تعهدات‌ مربوط را پس‌ از اتمام‌ تحصيلات‌ خود به‌ صورت‌ يكجا به‌ انجام‌ برسانند.
توضیح 4: دارندگان مدرك كارداني (فوق ديپلم دانشگاهها و موسسات آموزش عالي) كه در هر يك از رشته‌هاي تحصيلي نيمسال اول پذيرفته‌شده‌اند چنانچه ‌در حين انجام خدمت ضرورت (وظيفه عمومي) هستند با ارائه گواهي از يگان مربوط مبني بر اينكه دوران خدمت ضرورت(وظيفه عمومي‌) آنان تا تاريخ 31/6/98 (براي هريك از رشته‌هاي تحصيلي نيمسال اول) به پايان خواهدرسيد مجاز به ثبت نام در رشته قبولي اعلام شده مي‌باشند.

توضیح5: ثبت‌نام آن دسته از پذيرفته شدگاني كه قبلاً با استفاده از امكانات دولتي ( هريك از رشته‌هاي تحصيلي تحت پوشش آموزش رايگان) تحصيلات خود را در رشته‌اي به اتمام رسانيده‌اند، در همان مقطع قبولي قبلي و در همان ‌دوره (روزانه) امكان‌پذير نمي‌باشد. اين قبيل از پذيرفته‌شدگان در صورت تمايل مجاز بوده‌اند براي دورة نوبت دوم (شبانه) در همان مقطع متقاضي شوندو يا درصورت قبولي در دورة روزانه، مي‌توانند با پرداخت شهريه همانند دانشجويان دورة نوبت دوم (شبانه)، در رشته مربوط ادامه تحصيل دهند.

2ـ6ـ داوطلبانيكه با استفاده از سهميه‌هاي بنياد شهيد و امور ايثارگران و ستاد كل نيروهاي مسلح پذيرفته ‌شده‌اند در زمان ثبت‌نام نيازي به ارائه تائيديه سهميه ثبت‌نامي از سوي ارگان ذيربط ندارند و ملاك تائيد سهميه آنان همان عنوان سهميه درج شده در فايل قبولي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي مي‌باشد.

هـ- تذكرات‌ مهم

1ـ حضور شخص پذيرفته شده پس از ثبت نام الکترونیکی در مرحله ثبت‌نام حضوری الزامي است و ثبت‌نام منحصراً در تاريخهاي اعلام شده توسط دانشگاه و با ارائه مدارك كامل مندرج در اين اطلاعيه صورت مي‌پذيرد.

2ـ معدل‌ دیپلم و پیش دانشگاهی پذيرفته‌ شده‌ بايد با معدلي‌ كه‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام براي شركت در آزمون به‌ سازمان‌ اعلام‌ نموده‌، يكسان‌ باشد، بديهي است از ثبت‌نام آن دسته از داوطلباني كه داراي مغايرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرك آنان كمتر از معدل اعلام شده به اين سازمان باشد) جداً خودداري خواهد شد.

3- نظر به اينكه پذيرفته شدگاني كه داراي مغايرت معدل (معدل مندرج در مدرك تحصيلي آنان كمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ثبت نامي از طرف داوطلبان به اين سازمان باشد) مي‌باشند، صرفاً ثبت‌نام موقت بعمل آيد، لذا ضرورت دارد اين دسته از پذيرفته شدگان به دانشگاه محل قبولي خود مراجعه نموده و مدارك لازم مندرج در اين اطلاعيه را به دانشگاه ارائه نمايند داوطلباني كه داراي مغايرت معدل مي‌باشند مي‌بايست وضعيت نهايي خود را تا پايان مهرماه ماه از دانشگاه محل قبولي پيگيري نموده.

4ـ از پذيرفته‌شدگاني ‌كه‌ حداكثر تا تاريخ‌ 31/6/98 ‌ از دوره پیش دانشگاهی فارغ‌التحصيل نشوند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و ضمن‌ "كان‌ لم‌ يكن" تلقي‌ شدن‌ قبولي‌ آنان‌ طبق‌ مقررات‌ با آنان‌ رفتار خواهد شد.

5ـ در هر مرحله‌ از آزمون (ثبت‌نام‌، پذيرش و يا هنگام‌ تحصيل‌)، چنانچه‌ مشخص‌ گردد كه‌ داوطلبي‌ حقايق‌ را كتمان‌ نموده‌ و يا اطلاعات غلطي ارائه و واجد شرايط نمي‌باشد، قبولي‌ وي‌ لغو و طبق‌ مقررات‌ با وي‌ رفتار خواهد شد.
*یادآوری مهم :دانشجوی گرامی با توجه به اینکه اداره آموزش از تحویل هر گونه مدرک به دانشجو در طی مدت تحصیل معذور است لذا توصیه می گردد دو نسخه کپی و فایل الکترونیکی مدارک اسکن شده را جهت نیاز در موارد ضرورت همراه خود داشته باشید.

تکمیل فرمهاي ثبت نام

 1. تکمیل فرم مشخصات فردي پذیرفته شده در سامانه ثبت نام الکترونیکی(پس از رؤیت و تکمیل چاپ امضاء و در هنگام ثبت نام حضوري تحویل شود.)
 2. تکمیل فرم تعهدنامه آموزش رایگان و تعهدنامه وزارتی )براي دوره هاي روزانه((پس از رؤیت و تکمیل چاپ امضاء و در هنگام مراجعه حضوري تحویل شود).
 3. تکمیل فرم تعهدنامه ویژه دانشجویان شبانه- نوبت دوم- شهریه پرداز (دوره هاي مختلف) (پس از رؤیت و تکمیل چاپ امضاء و در هنگام ثبت نام حضوري تحویل شود).

انتخاب واحد کلیه دانشجویان به صورت گروهی و توسط اداره آموزش دانشکده و بدون نیاز به حضور دانشجو انجام خواهد شد.

تذکر: از کلیه پذیرفته شدگان گرامی تقاضا می شود از مراجعه حضوری به دانشگاه قبل از تاریخ های اعلام شده خودداری فرمایند.

 

 

 

 

 

 

خبرنامه :

با پیوستن به خبرنامه اطمینان حاصل نمایید که خبر های جدید دانشگاه را از دست نمی دهید.

راه های تماس با ما :

     آدرس : خراسان رضوی - قوچان - کیلومتر ۵ جاده قوچان مشهد     کد پستی : 67335-94771

          تلفن : شماره داخلی+ 05147017    فکس :  47343001-051     ایمیل : info{at}qiet.ac.ir