۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۰۸:۳۴ کد : ۲۰۷۰ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۷۷۹
۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد

با سلام و عرض ادب 

در آستانه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، این فرصت را غنیمت شمرده تا از نقش بی‌بدیل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی در پیشبرد اهداف علمی و فرهنگی جامعه تقدیر نماییم. این روز، که به منظور ارج نهادن به مطبوعات آزاد و مستقل و تأکید بر اهمیت اطلاع‌رسانی دقیق و موثر در جوامع معاصر نامگذاری شده است، فرصتی است برای قدرشناسی از تلاش‌های بی‌وقفه همکاران عزیزمان در این عرصه. 

در این روز، ما به یاد می‌آوریم که چگونه روابط عمومی به عنوان پلی بین دانشگاه و جامعه عمل کرده و چگونه حوزه خبر با دقت و به صورت حرفه‌ای، اخبار و دستاوردهای دانشگاهی را به گوش همگان رسانده است. این تلاش‌ها، که همواره در پس پرده‌های خبری و بدون انتظار تقدیر صورت می‌گیرد، ستون‌های اصلی توسعه و پیشرفت ما به شمار می‌روند. 

به همین مناسبت، از تمامی همکاران روابط عمومی و حوزه خبر در مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همکاران عزیزمان در ادارات شهرستان قوچان، که با اخلاص و تعهد رسالت خبری خود را به انجام رسانده و کیفیت اطلاع‌رسانی را به سطحی بی‌نظیر ارتقاء داده‌اند، تقدیر و تشکر می‌کنیم. شما با ایجاد یک فضای ارتباطی شفاف و دوسویه، نقش بی‌بدیلی در ایجاد اعتماد و همدلی در میان اعضای جامعه داشته‌اید.

در پایان، برای تمامی شما عزیزان که با تعهد و پشتکار خود، نور امید و آگاهی را در دل‌ها روشن نگه داشته‌اید، آرزوی موفقیت‌های روزافزون داریم. امیدواریم که همواره شاهد تلاش‌های بی‌وقفه و موثر شما در عرصه اطلاع‌رسانی و خبر باشیم.

با احترام،

روابط عمومی دانشگاه صنعتی قوچان