اطلاعیه ترم تابستان ۱۴۰۱

۰۲ تیر ۱۴۰۱ | ۱۷:۳۱ کد : ۱۰۶۵ اطلاعیه ها اخبار آموزشی
تعداد بازدید:۱۷۷۴
اطلاعیه ترم تابستان ۱۴۰۱      به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند:
اطلاعیه ترم تابستان ۱۴۰۱

اطلاعیه ترم تابستان ۱۴۰۱ 
به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند:
۱)  ترم تابستان در دانشگاه صنعتی قوچان برگزار نخواهد شد.
۲) دانشجویانی که متقاضی مهمانی ترم تابستان در سایر دانشگاههای دولتی هستند می توانند از طریق سامانه گلستان از روز یکشنبه۵ تیرماه ۱۴۰۱ تا  پنجشنبه ۹ تیرماه  ۱۴۰۱ برای انتخاب حداکثر ۶ واحد درسی از بین دروس عمومی و پایه اقدام نمایند. 
-کلاسها و آزمونهای درسهای نیمسال تابستان دانشگاهها بصورت حضوری برگزار می‌شود.
- دانشجویانی که در ترم تابستان فارغ‌التحصیل می‌شوند، مجاز به انتخاب ۸ واحد درسی بصورت مهمان می‌باشند. 
-مسیر تمام الکترونیکی درخواست مهمانی ترم تابستان در سامانه گلستان بصورت زیر است: 
پیشخوان خدمت - ثبت درخواست مهمانی - درخواست جدید - تکمیل فرم درخواست - اعمال تغییرات -  بازگشت - زدن تیک تایید و ارسال  -  ثبت دروس  – زدن تیک تایید و ارسال –  تایید کارشناس آموزش –  تایید مدیر گروه -  تایید مدیرآموزش  – چاپ نامه مهمانی توسط دانشجو
۳) دانشجویانی که متقاضی انتخاب واحد درسهای کارآموزی و/یا  پروژه هستند از روز یکشنبه۵ تیرماه ۱۴۰۱ تا  پنجشنبه ۹ تیرماه  ۱۴۰۱  در سامانه گلستان در نیمسال تابستان ۱۴۰۱ (نیمسال 4003) انتخاب واحد نمایند.
- نحوه انتخاب موضوع پروژه و استاد راهنما و زمان‌بندی آن مطابق مصوبات هر گروه آموزشی انجام می‌شود و دانشجویان در هر گروه موظف به رعایت آن هستند. در صورت عدم‌ رعایت این موارد، با درس پروژه ثبت‌شده، مطابق ضوابط گروه رفتار می‌شود. 
-دانشجویانی که درس کارآموزی را در نیمسال تابستان انتخاب می‌کنند، باید تا چهارشنبه ۲۲ تیرماه ۱۴۰۱، محل کارآموزی خود را تعیین و فرایند اعلام و تأیید آن در سامانه گلستان را به انجام برسانند.
 لازم به ذکر است دانشجویانی که متقاضی مهمانی ترم تابستان هستند مجاز به انتخاب واحد دروس کارآموزی و پروژه در نیمسال تابستان نمی‌باشند و برعکس.