تفاهم نامه دانشگاه صنعتی قوچان و پارک علم و فناوری خراسان به امضا رسید

۲۳ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۰ کد : ۱۴۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۲۴
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه صنعتی قوچان و پارک علم و فناوری خراسان به امضا رسید. به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی قوچان، کلیت این تفاهم نامه تشکیل یک مرکز رشد مستقل در دانشگاه صنعتی قوچان است که مقدمات این کار در حال برنامه ریزی و انجام می باشد.
تفاهم نامه دانشگاه صنعتی قوچان و پارک علم و فناوری خراسان به امضا رسید

تفاهم نامه دانشگاه صنعتی قوچان با پارک علم و فناوری خراسان به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی قوچان، کلیت این تفاهم نامه تشکیل یک مرکز رشد مستقل در دانشگاه صنعتی قوچان است که مقدمات این کار در حال برنامه ریزی و انجام می باشد.

دکتر نیکنام مدیر امور پژوهشی و فناوری دانشگاه صنعتی قوچان، در خصوص این تفاهم نامه گفت: برای احداث و راه اندازی مرکز رشد باید یک سری الزامات و زیرساخت ها رعایت شود که این زیر ساخت ها با کمک پارک علم و فناوری استان خراسان برای دانشگاه صنعتی قوچان عملیاتی خواهد شد.

این تفاهم نامه در راستای ایجاد زیرساخت ها، امکانات و ملزومات مورد نیاز برای ایجاد مرکز رشد می باشد.

وی افزود: در این تفاهم نامه قید شده است که دانشگاه صنعتی قوچان با کمک پارک علم و فناوری خراسان بتواند مرکز رشد مستقلی را در سطح شهرستان قوچان و در دانشگاه صنعتی قوچان تاسیس کند.

وی خاطر نشان کرد: در این تفاهم نامه همچنین عنوان شده است، طرح هایی که در پروسه داوری به پارک علم و فناوری معرفی شود، مورد حمایت قرار خواهند گرفت و می توانند از شبکه گسترده این پارک استفاده کنند و این فرصت مناسبی می باشد تا روابط علمی با پارک علم و فناوری بیشتر شود.

دکتر نیکنام در ادامه گفت: همچنین در این تفاهم نامه آمده است که در سال اول دانشگاه صنعتی قوچان به عنوان نماینده این پارک در شهرستان قوچان فعالیت خود را انجام خواهد داد و نماینده پارک نیز در جلسات حضور خواهند داشت.

این عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی قوچان در پایان گفت: لازم به ذکر است، با توجه به اینکه دانشگاه صنعتی قوچان نماینده پارک علم و فناوری خراسان در سطح شهرستان قوچان می باشد، هر فناوری در سطح شهرستان قوچان چه از دانشگاه صنعتی و چه از دیگر دانشگاه های شهرستان و حتی غیر از دانشگاه ها که بخواهد طرحش در پارک مورد بررسی قرار گیرد می تواند به نماینده پارک علم و فناوری خراسان که درواقع دانشگاه صنعتی قوچان می باشد، مراجعه کند.

 


 

 

 

 

 

 

کلید واژه ها: تفاهم نامه تفاهم نامه همکاری دانشگاه صنعتی قوچان پارک علم و فناوری خراسان