نخستین رویداد و پویش رسانه‌ای دانشگاهیان در فراق اجتماع اربعین برگزار می‌شود.

۱۴ مهر ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۰ کد : ۱۵۸ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۸۹۷
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه صنعتی قوچان، اساتید ،دانشجویان و همکاران محترم دانشگاه می توانند با امضای عهدنامه مجازی و ثبت نام در این پویش، آثار خود را پیرامون خاطرات پیاده روی اربعین سالهای گذشته در قالبهای فیلم ، عکس نوشته ،شعر،صوت و خاطره نگاری به دبیرخانه رویداد ارسال نمایند .
نخستین رویداد و پویش رسانه‌ای دانشگاهیان در فراق اجتماع اربعین برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه صنعتی قوچان،
اساتید ،دانشجویان و همکاران محترم دانشگاه می توانند با امضای عهدنامه مجازی و ثبت نام در این پویش، آثار خود را پیرامون خاطرات پیاده روی اربعین سالهای گذشته در قالبهای فیلم ، عکس نوشته ،شعر،صوت و خاطره نگاری به دبیرخانه رویداد ارسال نمایند .

علاقمندان جهت بهره‌مندی از دهها جایزه نفیس و  اطلاع از بخشهای چهارگانه و رشته‌های(رویداد هنری ادبی رسانه‌ای) به سایت  http://www.arbaeenplus.com/  مراجعه کرده و یا در شبکه های اجتماعی با شماره  ۰۹۱۰۵۸۵۹۰۸۷ شناسه @arbaeenplus رویداد را دنبال نمایید.

همچنین شرکت کنندگان در بخش رقابتی رویداد می توانند آثار خود را تا ۲۷ مهر ماه به آدرس شناسه@arbaeenplus در شیکه های اجتماعی ارسال نمایند.

 

کلید واژه ها: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه صنعتی قوچان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نهاد نهاد دانشگاه صنعتی قوچان