مدارک مورد نیاز ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد

۲۴ مهر ۱۳۹۹ | ۲۱:۴۴ کد : ۱۶۶ اخبار آموزشی
تعداد بازدید:۱۳۳

   با عرض سلام ،تبریک و خوش آمدگویی به تمامی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 در دانشگاه صنعتی قوچان ، بدین وسیله مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام الکترونیکی در سامانه جامع آموزشی دانشگاه صنعتی قوچان به نشانی golestan.qiet.ac.ir و ثبت نام حضوری که بر اساس زمانبندی در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد به شرح ذیل اعلام می گردد.

زمان ثبت نام الکترونیکی  و حضوری:  متعاقبا در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام الکترونیکی
1. اسکن عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری با رعایت شئونات اسلامی
2. اسکن شناسنامه
تمام صفحات
3.اسکن کارت ملی پشت و رو
4.اسکن اصل گواهی موقت یا اصل مدرک فارغ التحصیلی معتبر برای پذیرفته شدگانی که گواهی موقت یا دانشنامه دریافت کرده اند. یا فرم معدل و برای دانشجویان سال آخر
5- اسکن مدرک نظام وظیفه

مدارک مورد نیاز جهت تحویل حضوری

 1. گواهی رتبه اولی صادر شده توسط معاونت آموزش دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل تحصیل دوره کارشناسی (منحصراً مربوط به پذیرفته شدگان با استفاده از سهمیه رتبه اول)
 2. سه قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری با رعایت شئونات اسلامی (پشت نویس شده)
 3. فتوکپی شناسنامه تمام صفحات
 4. فتوکپی کارت ملی پشت و رو
 5. فتوکپی کارت پایان خدمت/معافیت/برگ اعزام به خدمت مهلت دار
 6. تکمیل فرم میانگین معدل مخصوص دانشجویان سال آخر (در دفترچه شماره 2 انتخاب رشته موجود می باشد)
 7. تکمیل فرم مشخصات فردی پذیرفته شده در سامانه ثبت نام الکترونیکی(پس از رؤیت و تکمیل چاپ امضاء و در هنگام ثبت نام حضوری تحویل شود.)
 8. اصل فرم دفترچه سازمان سنجش آموزش کشور سال 1399 و یا ارائه نامه ای مبنی بر فارغ التحصیلی طبق فرمت سازمان حداکثر تا تاریخ 30/07/1399 در مقطع کارشناسی از محل تحصیل با ذکر معدل خواسته شده.
 9. اصل گواهی موقت یا اصل مدرک فارغ التحصیلی معتبر برای پذیرفته شدگانی که گواهی موقت یا دانشنامه دریافت کرده اند. فارغ التحصیلان قطعی غیر مشمول با تاریخ فارغ التحصیلی حداکثر تا تاریخ 30/07/1399
 10. در صورت آماده نبودن مدرک کارشناسی ارائه نامه معتبر از دانشگاه با ذکر تاریخ و معدل فارغ التحصیلی الزامی می باشد.
 11. تکمیل فرم تعهدنامه آموزش رایگان و تعهدنامه وزارتی )برای دوره های روزانه((پس از رؤیت و تکمیل چاپ امضاء و در هنگام مراجعه حضوری تحویل شود).
 12. اصل موافقت نامه رسمی از سازمان محل خدمت، مربوط به شاغلین در مؤسسات و دوایر دولتی( آموزش و پرورش- قوه قضائیه نیروهای مسلح ....)
 13. تکمیل فرم تعهدنامه ویژه دانشجویان شبانه- نوبت دوم- شهریه پرداز (دوره های مختلف) (پس از رؤیت و تکمیل چاپ امضاء و در هنگام ثبت نام حضوری تحویل شود).

*یادآوری مهم: دانشجوی گرامی با توجه به اینکه اداره آموزش از تحویل هر گونه مدرک به دانشجو در طی مدت تحصیل معذور است لذا توصیه می گردد دو نسخه کپی و فایل الکترونیکی مدارک اسکن شده را جهت نیاز در موارد ضرورت همراه خود داشته باشید.

مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی