برگزاری جلسه مسئولین عالی رتبه شهرستان قوچان با حضور وبیناری معاون وزیر علوم در دانشگاه صنعتی قوچان

۳۰ مهر ۱۳۹۹ | ۲۲:۰۶ کد : ۱۷۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۷۸۵
پیرو حضور جناب آقای دکتر رحیمی معاونت محترم پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه صنعتی قوچان و بازدید از این مجموعه و صحبت های مطرح شده، امروز چهارشنبه نیز جلسه ای با حضور برخی از مسئولین عالی رتبه شهرستان در دانشگاه صنعتی قوچان برگزار شد.
برگزاری جلسه مسئولین عالی رتبه شهرستان قوچان با حضور وبیناری معاون وزیر علوم در دانشگاه صنعتی قوچان

پیرو حضور جناب آقای دکتر رحیمی معاونت محترم پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه صنعتی قوچان و بازدید از این مجموعه و صحبت های مطرح شده، امروز چهار شنبه نیز جلسه ای با حضور برخی از مسئولین عالی رتبه شهرستان در دانشگاه صنعتی قوچان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی قوچان، روز جمعه 25 مهرماه بود که دکتر رحیمی در دانشگاه صنعتی قوچان جهت بازدید حضور یافت و در دانشگاه مسائلی مربوط به تعامل مسئولین شهرستان جهت بالا بردن سطح دانشگاه صنعتی قوچان مطرح نمود.

در همان جلسه جناب آقای دکتر بهشتی ریاست محترم دانشگاه صنعتی قوچان نیز بر همراه بودن مسئولین شهرستان تاکید نمود و افزود: خوشبختانه تمامی مسئولین شهرستان با ما همراه هستند و عزم بر این است که روز به روز شاهد پیشرفت این مجموعه باشیم و به زودی جلسه ای با مسئولین محترم شهرستان برگزار خواهد شد و مراتب به استحضار مسئولین شهرستان نیز خواهد رسید.

بعد از این جلسه، روز چهارشنبه 30 مهرماه جلسه ای با حضور مسئولین شهرستان قوچان همچون، جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین دکتر دستجردی امام جمعه محترم شهرستان قوچان، جناب آقای دکتر رضازاده سرپرست محترم فرمانداری شهرستان قوچان، جناب آقای ارحمی ریاست محترم شورای اسلامی شهر و شهرستان و آقای زیرک عضو محترم شورای اسلامی شهر قوچان و البته با حضور وبیناری و مجازی جناب آقای دکتر رحیمی معاونت محترم پژوهش و فناروی وزارت علوم برگزار گردید.

در این جلسه صحبت های معاونت محترم وزیر توسط جناب آقای دکتر بهشتی ریاست محترم دانشگاه صنعتی قوچان به استحضار مسئولین شهرستان رسید و در ادامه مسئولین شهرستان نیز برای همکاری با مجموعه بزرگ دانشگاه صنعتی قوچان اعلام آمادگی نمودند.

در ادامه گزارش تصویر روابط عمومی دانشگاه صنعتی قوچان را از این جلسه مشاهده می نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلید واژه ها: مسئولین قوچان امام جمعه قوچان شورای شهر قوچان