نشست تخصصی ارتباط صنعت و دانشگاه شهرستان قوچان به میزبانی دانشگاه صنعتی قوچان برگزار شد.

۰۹ تیر ۱۴۰۰ | ۰۱:۰۷ کد : ۴۴۵ اخبار دانشگاه اخبار پژوهشی و فناوری
تعداد بازدید:۱۸۲
نشست تخصصی ارتباط صنعت و دانشگاه شهرستان قوچان به میزبانی دانشگاه صنعتی قوچان برگزار شد. دکتر آرمان نجاتی مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی قوچان در مصاحبه با روابط عمومی اعلام کرد: این نشست به منظور آسیب شناسی و بررسی مشکلات و معضلات صنایع شهرستان با حضور مهندس غلامی مسئول دفتر نماینده شهرستان، جمعی از اعضای هیات رئیسه و مدیران و اساتید مرتبط از گروههای مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی و انرژی و مهندسی برق در محل اتاق کنفرانس دانشکده فنی مهندسی برگزار گردید. 
نشست تخصصی ارتباط صنعت و دانشگاه شهرستان قوچان به میزبانی دانشگاه صنعتی قوچان برگزار شد.

نشست تخصصی ارتباط صنعت و دانشگاه شهرستان قوچان به میزبانی دانشگاه صنعتی قوچان برگزار شد.
دکتر آرمان نجاتی مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی قوچان در مصاحبه با روابط عمومی اعلام کرد: این نشست به منظور آسیب شناسی و بررسی مشکلات و معضلات صنایع شهرستان با حضور مهندس غلامی مسئول دفتر نماینده شهرستان، جمعی از اعضای هیات رئیسه و مدیران و اساتید مرتبط از گروههای مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی و انرژی و مهندسی برق در محل اتاق کنفرانس دانشکده فنی مهندسی برگزار گردید. 
وی افزود: در ابتدای نشست نمایندگان صنایع مختلف گوشه ای از مشکلات و آسیب شناسی های انجام شده در مجموعه خود را بیان و پس از آن اساتید حاضر با توجه به تخصص و دانش خود پیشنهاداتی را برای آغاز همکاری عملیاتی و ورود به بدنه کارخانه‌جات مطرح نمودند.
دکتر نجاتی در ادامه خاطرنشان کرد: نمایندگان صنایع بیشترین نیاز صنایع شهرستان را کمبود نیروی ماهر و متخصص، ممیزی و بهینه سازی انرژی،استفاده از انرژی های نو و تجدیدپذیر، و عارضه‌یابی واحدهای تولیدی عنوان کردند. این جلسات مفید انشاءالله به صورت تخصصی تر برای حل معضلات و راه اندازی چرخ صنایع شهرستان ادامه خواهد یافت.

 

 

کلید واژه ها: دانشگاه صنعتی قوچان ارتباط با صنعت