مراسم تقدیر از اساتید و پژوهشگران برتر دانشگاه صنعتی قوچان برگزار شد

۲۹ آذر ۱۴۰۰ | ۲۳:۲۸ کد : ۶۴۲ اخبار دانشگاه اخبار پژوهشی و فناوری
تعداد بازدید:۳۶۶
مراسم تقدیر از اساتید و پژوهشگران برتر دانشگاه صنعتی قوچان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی قوچان، این مراسم به همت معاونت آموزشی و پژوهشی و به مناسبت هفته پژوهش در سالن سمینار این دانشگاه برگزار گردید. در این مراسم جناب آقای دکتر مجید مهدویان ریاست محترم دانشگاه صنعتی قوچان، جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین سید حسن سیدی مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از مدیران و اساتید فرهیخته این دانشگاه حضور داشتند.
مراسم تقدیر از اساتید و پژوهشگران برتر دانشگاه صنعتی قوچان برگزار شد

مراسم تقدیر از اساتید و پژوهشگران برتر دانشگاه صنعتی قوچان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی قوچان، این مراسم به همت معاونت آموزشی و پژوهشی و به مناسبت هفته پژوهش در سالن سمینار این دانشگاه برگزار گردید.

در این مراسم جناب آقای دکتر مجید مهدویان ریاست محترم دانشگاه صنعتی قوچان، جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین سید حسن سیدی مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از مدیران و اساتید فرهیخته این دانشگاه حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم جناب آقای دکتر مجید مهدویان ریاست محترم دانشگاه صنعتی قوچان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنین گرامیداشت هفته پژوهش گفت: همانطور که همه شما اساتید بزرگوار می دانید، انتظار از دانشگاه بسیار بالاست تا جایی که جامعه انتظار دارد مشکلات موجود در جامعه از سوی دانشگاهیان مرتفع شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه امروز یکی از اهداف مهم دانشگاه های نسل چهارم تاثیرگذاری در جامعه می باشد، تصریح کرد: بر همین اساس اگر می خواهیم به سمت دانشگاه نسل چهارم حرکت کنیم باید به این هدف و دیگر اهداف مهم برسیم.

جناب آقای دکتر مهدویان در ادامه خاطرنشان کرد: به عنوان مثال امروز حداقل شهرستان از ما انتظار دارد که تاثیر دانشگاه را در سطح شهرستان ببینید و این یک انتظار حداقلی از اساتید دانشگاه نسل چهارم می باشد.

ریاست محترم دانشگاه صنعتی قوچان در ادامه با اشاره به تشکیل یکسری کارگروه ها در دانشگاه افزود:روالی که در گذشته بوده و در حال حاضر طی می شود نویدبخش اتفاقات خوبی می باشد و امیدواریم این روند با وجود تک تک اساتید عزیز دانشگاه ادامه دار باشد و با ایجاد یکسری کارگروه ها نسبت به تاثیرگذاری در جامعه و رسیدن به اهداف مربوطه نیز موفق باشیم.

دکتر مجید مهدویان در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم همه ما با دست در دست هم نهادن بتوانیم با تلاش به موفقیت های بیشتر برسیم و این وظیفه همه ما می باشد که نسبت به نقشمان در دانشگاه تلاش کرده و گام برداریم.

در ادامه این جلسه جناب آقای دکتر چم پور معاونت محترم آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی قوچان نیز گفت: امروز آنچه که قابل مشاهده است نتیجه زحمات همه عزیزان همچنین اعضای محترم هیات رئیسه قبل به خصوص جناب آقای دکتر آیتی معاونت سابق آموزشی و پژوهشی بوده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: خدارا شاکریم که وضعیت فعلی پژوهشی دانشگاه وضعیت خوب و رو به رشدی می باشد و امیدواریم این روند ادامه دار باشد.

جناب آقای دکتر چم پور در ادامه با اشاره به همکاری اساتید دانشگاه صنعتی قوچان در سطح شهرستان تصریح کرد: امروز بر هیچ کس پوشیده نیست که دانشگاه نقش بسزایی می تواند در جامعه داشته باشد و دانشگاه ما نیز این قاعده مستثنی نیست و امیدواریم بتوانیم همه با هم کمک کنیم تا در سطح جامعه و شهرستان تاثیرگذار باشیم و این مهم قطعا می تواند برای دانشگاه نیز امتیازاتی را دربرداشته باشد.

جناب آقای دکتر عنبرسوز نیز در ادامه گزارشی از فعالیت های پژوهشی دانشگاه ارائه داد.

در ادامه این مراسم از اساتید و پژوهشگران برتر در گروه های مختلف نیز تجلیل به عمل آمد که در ادامه اسامی این عزیزان را مشاهده می نمایید.

پژوهشگران برتر گروه مهندسی عمران:

1- دکتر علی منصوری 2- دکتر مجید کاظمی 3- دکتر محمدحسین قدیری راد

پژوهشگران برتر گروه مهندسی برق:

1- دکتر مرتضی رجب زاده 2- دکتر احسان رحیمی نژاد 3- دکتر هانی رئوف شیبانی

پژوهشگران برتر گروه مهندسی شیمی و انرژی:

1- دکتر حسن کریمی مله 2- دکتر مهدی نیکنام 3- دکتر بهاره تنهایی

پژوهشگران برتر گروه مهندسی مکانیک و صنایع:

1- دکتر آرمان نجاتی(گروه صنایع)  و دکتر دانیال قهرمانی مقدم(گروه مکانیک)  2- دکتر مرتضی عنبرسوز 3- دکتر مسعود پور

پژوهشگران برتر گروه ریاضی:

1- دکتر بهرام فرهادی نیا 2- دکتر داود فربد 3- دکتر طیبه آموزگار

پژوهشگران برتر گروه مهندسی کامپیوتر:

1- دکتر مهدی چم پور 2- دکتر ملیحه جاویدی 3- دکتر مهدی صادقی زاده

نفرات برتر دانشگاه:

1- دکتر حسن کریمی مله 2- دکتر بهرام فرهادی نیا 3- دکتر مهدی نیکنام

پژوهشگر برتر دانشگاه:

دکتر حسن کریمی مله و دکتر بهرام فرهادی نیا

فناور برتر دانشگاه:

دکتر سید محمد جوادی

پژوهشگر برتر مدعو دانشگاه:

دکتر فاطمه کریمی

 

 

کلید واژه ها: هفته پژوهش هفته پژوهش و فناوری مراسم هفته پژوهش دانشگاه دانشگاه صنعتی قوچان دانشگاه قوچان