مدیر گروه مهندسی مکانیک و صنایع دانشگاه صنعتی قوچان منصوب شد

۰۶ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۲:۱۷ کد : ۷۶۴ اخبار دانشگاه اخبار آموزشی
تعداد بازدید:۳۰۷
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی قوچان، طی حکمی از سوی جناب آقای دکتر مجید مهدویان سرپرست محترم دانشگاه صنعتی قوچان، جناب آقای دکتر سید محمدعلی امین یزدی به عنوان مدیر گروه مهندسی مکانیک و صنایع این دانشگاه منصوب شد.
مدیر گروه مهندسی مکانیک و صنایع دانشگاه صنعتی قوچان منصوب شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی قوچان، طی حکمی از سوی جناب آقای دکتر مجید مهدویان سرپرست محترم دانشگاه صنعتی قوچان، جناب آقای دکتر سید محمدعلی امین یزدی به عنوان مدیر گروه مهندسی مکانیک و صنایع این دانشگاه منصوب شد.

در این حکم آمده است؛

سلام علیکم؛
 احتراماٌ نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب جنابعالی و با معرفی گروه آموزشی مربوطه، به موجب این حکم و با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی از تاریخ 1400/12/03به عنوان “مدیرگروه مهندسی مکانیک و صنایع” در دانشگاه صنعتی قوچان منصوب می شوید.
امید است با پشتکار، دلسوزی و استعانت از درگاه خداوند متعال و با بهره‌گیری از ظرفیتهای موجود در دانشگاه و عمل مطابق و ظایف و اختیارت مدیر گروه، مندرج در بند ج ماده 8 آئین نامۀ جامع مدیریت دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری مصوب جلسه 684 مورخ 89/12/10 شورای عالی انقلاب فرهنگی، در راستای تحقق اهداف عالی دانشگاه موفق باشید.

لازم به ذکر است جناب آقای دکتر مهدویان در پیامی جداگانه از زحمات جناب آقای دکتر دانیال قهرمانی مقدم به عنوان مدیر گروه سابق تقدیر و تشکر نمودند.